TR|EN

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımızın Mesajı

 

Değerli Hemşehrilerim;

Balıkesir; sahip olduğu coğrafi konumu, kültürel mirası, doğası ve yenilenen değerleriyle yıldızı parlayan eşsiz bir şehir. Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrin yaşam kalitesini yükseltmek, huzur ve mutluluğunu artırmak gayretindeyiz. Bunun için kentsel gelişimden altyapıya, ulaşımdan çevreye, sağlıktan eğitime, kültür sanattan spora kadar hayatın her alanında projeler geliştiriyor, şehir sakinlerimizin katılımlarıyla planlamalarımızı yapıyoruz.

Şehrimizin artan konut ihtiyacını karşılama, yaşanabilir ve güvenli alanlar inşa etmenin gayreti içerisinde olan BALTOK ile Balıkesir’in doğal ve tarihi yapısını bozmadan, ekonomik konutlar üreterek Balıkesirlilere daha modern mekânlar oluşturmayı hedefliyoruz.

Kalite, konfor ve güvenlik unsurlarının bir arada bulunduğu çevreye duyarlı yaşam alanları üretmeyi kendine görev olarak üstlenen BALTOK, Balıkesir’de ihtiyaçlara cevap veren yenilikçi projeleri ile yaşam standartlarını yükseltecek çok sayıda modern yerleşim birimini de hayata geçirmeyi amaçlamaktadır.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak bizler de, bu hedef doğrultusunda şehrimizin imarına, inşasına ve ihyasına katkı sağlayacak her projenin sonuna kadar arkasındayız. Odağına insanı alan hizmet ve yatırımlarımızı hızlı bir şekilde hayata geçirirken en büyük gücü siz değerli hemşehrilerimizden alıyoruz.

Saygı ve sevgilerimle..

                                                                     Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı

                                                                                         Yücel YILMAZ